Dube Bilişim Cafe & Restorant ERP Yazılımı

CAFE & RESTORANT ERP YAZILIMI

CAFE & RESTORANT ERP YAZILIMI Dube Bilişim, Cafe, Restorant , Bar Takip Programı nın anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile cafe, bar, restoran vb. işletmelerde, adisyon ve tüm ticari işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz masaya yiyecek veya içecek ekleyebilir veya ikram edebilirsiniz. İstediğiniz masaya iskonto uygulayabilir, müşteriniz hesap istediğinde masaya ait adisyonu yazıcıdan çıkartabilirsiniz.


Ödemeleri peşin ve kredi kartı olarak işleyebilirsiniz. Programda bulunan mutfağa bilgi gönderme sistemi sayesinde, garsonlarınız, aldığı siparişleri, mutfağa bildirmek zorunda kalmaz, mutfakta bulunan yazıcıdan, sipariş bilgisi otomatik olarak yazdırılır. Böylelikle hatasız ve hızlı bir şekilde sipariş takibi gerçekleşmiş olur. Dube Bilişim, Cafe, Bar, Restoran Takip Programı, piyasada bulunan diğer muhasebe ve ön muhasebe programlarının çalışma mantığında olduğu gibi fiş işleme mantığında çalışmaz. Programımız diğer muhasebe programlarında olduğu gibi karmaşık bir yapıya sahip değildir.

Ayrıca Caller Id teknolojisi ile telefon ile gelen siparişlerde müşteri tanımlama,tanıma ve adres bilgisi yazıcıdan anında çıktığından dolayı her seferinde sorun yaşamamış olursunuz.


CAFE & RESTORANT ERP YAZILIMI CAFE & RESTORANT ERP YAZILIMI

Sosyal Medya

Dube Bilişim & Studio & Ajans sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.

 Sitemiz Yenilendi Dube Bilişim artık Google Partneri olarak hizmet vermeye başladı

Dube Studio